تبلیغ شماره 1
بازگشت به پورتال مرکزی

 

قوانین و مقررات  تیم متفکران نوین مالی

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت مؤسسه فرهنگی دیجیتال دانش پژوهان مالی فرانگر را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 

 

 

بند اول:

افراد برای عضویت در هرکدام از زیرسایت ها باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور، آدرس پست الکترونیکی و ... لینک تایید عضویت به آدرس پست الکترونیکی آنها ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند با انتخاب "یادآوری کلمه عبود"، نسبت به  اخذ مجدد کلمه عبور جدید خود از طریق پست الکترونیکی خود اقدام کند.

تبصره ۲

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳

عضویت در وب سایت ها، به صورت رایگان است.

 

 

بند دوم

حق امتیاز کلیه دوره های آموزشی این مجموعه برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

 

بند سوم

شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

– مخاطب دوره، سطح دوره، مدت دوره، مدرس دوره، گواهینامه و روند برگزاری دوره

– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای گذراندن دوره بر عهده متقاضی است.

– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

 

 

 

بند چهارم

کاربر نباید در سایت (تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

 

 

 

 

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی
Web Analytics