دریافت خبرنامه و دعوت نامه
بازگشت به پورتال مرکزی

 

 

 
 
   سخن مدیر مسئول

تیم متفکران نوین مالی با سرپرستی دکتر تفتیان در مسیر موفقیت مالی و حسابداری، در ارتقای سطح دانش و مهارت مالی و حسابداری در سطوح مختلف جامعه سهیم است. این تیم مجازی، با ایجاد وب سایت آموزشی مالی و حسابداری و تلاش در جهت حفظ فرهنگ مطالعه و ارزش‌های دینی و فرهنگی، در راستای ایجاد محیطی پویا و شاداب با محوریت دانـش و یـادگیری که مشوق و تسهیل­ گر فرآیند رشد و بالنـدگی افـراد باشـد، گام بر می دارد. همه افراد این تیم همگام با یکدیگر در فرایند های اموزشی ساده و منسجم، مفاهیم مالی و حسابداری را عمیق و کاربردی یاد می گیرند و یاد می دهند (همه با هم برای همه). یادگیری که از شناخت و فهمیدن شروع شده و میتواند با بکاربستن، تحلیل، ترکیب، ارزشیابی و قضاوت ختم شود.

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

 

 
    مرکز تخصصی مالی و حسابداری تیم متفکران نوین مالی
  » اشتراک دانش و مهارت مالی و حسابداری

اشتراک دانش و مهارت مالی و حسابداری

وب سایت هدیه تیم متفکران نوین مالی مرجع تخصصی مالی و حسابداری است که با به اشتراک گذاردن دانش، مهارت و دیدگاه اعضای تیم، در راستای موفقیت شاغلین مالی و حسابداری گام بر می دارد.
  » قرآن پژوهی مالی و حسابداری

قرآن پژوهی مالی و حسابداری

وب سایت قرآن پژوهی مالی و حسابداری هدیه تیم متفکران نوین مالی به جوامع اسلامی است که با استفاده از روش تفسیرموضوعی – علمی،کاربرد مفاهیم حسابداری و مالی در قرآن کریم را ارائه می‌نماید
  » انتخاب برتر محصولات بازار حسابداری، مالی و سرمایه گذاری

انتخاب برتر ...

وب سایت با ارائه بستر نقد و بررسی تخصصی محصولات و خدمات مالی و حسابداری، به بررسی سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف بورس، مسکن، طلا و... می پردازد.
  » توسعه توانمندی و فرصتهای شغلی مالی و حسابداری

توسعه توانمندی و فرصتهای شغلی

وب سایت توسعه توانمندی و فرصتهای شغلی مالی و حسابداری، ضمن آموزش و مشاوره در زمینه فرصتهای شغلی و مهارتهای عمومی و تخصصی ، بستری برای اشتغال و ارتقاء شغلی اعضای تیم ارائه می‌کند.
  » مرکز آموزش الکترونیک توسعه نگر

مرکز آموزش الکترونیک توسعه نگر

مرکز آموزش الکترونیک توسعه نگر ، با ارائه اموزشهای کاربردی با روش اینفوگرافیک، در راستای موفقیت شاغلین حوزۀ مالی و حسابداری در سطوح مبتدی (ورود به بازار کار) تا حرفه‌ای (ارتقاء شغلی) ‏گام برمیدارد.
  » مرکز آموزش الکترونیک ‏آتیه ‏نگر

مرکز آموزش الکترونیک ‏آتیه ‏نگر

مرکز آموزش الکترونیک ‏آتیه ‏نگر, با ارائه اموزشهای کاربردی مالی با روش اینفوگرافیک، به مدیران ارشد آنچه باید از حوزۀ مالی برای موفقیت سازمان‌های خود بدانند را به زبان ساده و کاربردی ارائه می‌نماید.
  » مرکز آموزش الکترونیک بهینه نگر

مرکز آموزش الکترونیک بهینه نگر

مرکز آموزش الکترونیک بهینه نگر مفاهیم مورد نیاز خانواده‌ها به ویژه فرزنداندر جهت موفقیت مالی را به زبانی ساده و جذاب ارائه می‌نماید، طوری که یادگیری به شکل بازی و تفریح اتفاق میفتد.
  » مرکز مشاوره الکترونیک حسابداری مالی

مرکز مشاوره الکترونیک حسابداری مالی

مرکز مشاوره الکترونیک حسابداری مالی و سرمایه گذاری با ارائه خدمات مشاوره تخصصی در زمینه حسابداری مالی و سرمایه گذاری در راستای موفقیت مالی تیم گام برمیدارد.
  » لحظه نگر حسابداری، مالی و سرمایه گذاری

لحظه نگر حسابداری، مالی و سرمایه گذاری

لحظه نگر حسابداری، مالی و سرمایه گذاری جدیدترین اخبار در حوزه های اقتصادی و بازارها، حرفه حسابداری، کارودانش به صورت لحظه ای ارائه می دهد.
  » پورتال تیم متفکران نوین مالی-دکترتفتیان

پورتال تیم متفکران نوین مالی-دکترتفتیان

مرکز تخصصی مالی و حسابداری تیم متفکران نوین مالی, با ارائه آموزش و مشاوره در جهت توانمندی تیم گام برداشته و بستر موفقیت مالی و حسابداری تیم را فراهم می سازد.

 

 

  پیشنهاد برای سرمایه گذاری شخصی
 
طرح توسعه نگر 
مطالعه بیشتر »»
 
طرح آتیه نگر 
مطالعه بیشتر »»
 
طرح بهینه نگر 
مطالعه بیشتر »»
 
 
طرح آتیه نگر 
مطالعه بیشتر »»
 
 
طرح بهینه نگر 
مطالعه بیشتر »»
 
لحظه نگرحسابداری، مالی وسرمایه گذاری پورتال تیم متفکران نوین مالی مرکز آموزش الکترونیک 
اشتراک دانش و مهارت مالی حسابداری توسعه نگر دانش و مهارت مالی حسابداری آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران
بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده شرکت دانش پژوهان مالی فرانگر مرکز الکترونیک مشاوره مالی حسابداری
قرآن پژوهی مالی حسابداری توسعه توانمندی و فرصتهای شغلی مالی انتخاب برتر خدمات مالی حسابداری
 
تیم متفکران نوین مالی با سرپرستی دکتر تفتیان در مسیر موفقیت مالی و حسابداری، در ارتقای سطح دانش و مهارت مالی و حسابداری در سطوح مختلف جامعه سهیم است. این تیم مجازی، در راستای ایجاد محیطی پویا و شاداب با محوریت دانش و یادگیری که مشوق و تسهیل گر فرآیند رشد و بالندگی افراد باشد، گام بر میدارد. همه افراد این تیم همگام با یکدیگر در فرآیندهای آموزشی ساده و منسجم، مفاهیم مالی و حسابداری را عمیق و کاربردی یاد میگیرند و یاد میدهند. پورتال تیم      متفکران مالی دکتر تفتیان
 
در صورت عدم تمایل به دریافت این ایمیل، اینجا را کلیک نمایید.

 

 

 

 

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی
Web Analytics