تبلیغ شماره 1
بازگشت به پورتال مرکزی

 

درباره وب سایت اشتراک دانش و مهارت مالی و حسابداری

 

مرکز تخصصی مالی و حسابداری تیم متفکران نوین مالی به سرپرستی دکتر تفتیان، با ارائه آموزش و مشاوره مالی و حسابداری در جهت توسعه توانمندی گام برداشته و بستر موفقیت مالی و حسابداری اشخاص را فراهم می سازد.

 

 وب سایت اشتراک دانش و مهارت مالی و حسابداری با توسعه فرهنگ نو آوری و خلاقیت، بهبود مستمر، یادگیری تیمی و مشارکت جمعی در راستای  توسعه‌ و پیشرفت  کشور، اهداف زیر را در بخش های مختلف دنبال می کند:

- بخش دانش و دانشگاه، با گردآوری اسلایدهای آموزشی دروس حسابداری و مالی در مقاطع مختلف، دسترسی آسان را برای مطالعه اجمالی کتابهای مالی و حسابداری امکانپذیر می سازد.

- پژوهش مبنایی برای تحول، پویایی و پیشرفت است که در بخش پژوهش و پایان نامه، سعی شده  مطالب مفیدی در جهت آموزش این مهم ارائه شود و دسترسی به مقالات داخلی و خارجی مالی و حسابداری را تسهیل کند.

- بخش آموزش حرفه ای و کاربردی، هدف رشد و توسعه دانش و مهارت مالی و حسابداری در جهت ارتقای توانمندی و بهره‌وری تیم مالی سازمانها را دنبال می کند.

- بخش موفقیت مالی و شغلی، در جهت افزایش سواد مالی، توان اقتصادی و مدیریت مالی و همچنین افزایش موفقیت و مهارتهای زندگی در افراد مختلف جامعه تلاش می کند.

- بخش فرهنگی و مذهبی، در راستای  تاکید بر ارزشهای اخلاقی (بویژه اصول آیین رفتار حرفه ای) حسابداران و عموم افراد جامعه می باشد به نحوی که باعث بهسازی رفتارهای فردی و اجتماعی آنان شود.

 - و در بخش اشتراک عقاید و افکار، اعضای تیم با به اشتراک گذاشتن عقاید، افکار و تجربه های خود، زمینه توسعه افکار و عقاید تیم را فراهم می آورند.

 

جهت مشاهده مجموعه خدمات وب سایت "اشتراک دانش و مهارت مالی و حسابداری" روی دکمه زیر کلیک نمائید.

 

 

 

همه با هم برای همه                                           

برای ارائه پیشنهادات جهت بهبود وب سایت کلیک نمائید

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی
Web Analytics