دریافت خبرنامه و دعوت نامه
بازگشت به پورتال مرکزی

 

 

میز کار کاربر


هریک از کاربران سامانه دارای میز کار مخصوص به خود هستند. حتی کاربرانی که در سامانه ثبت نام نموده اند و تاکنون از هیچ یک از خدمات تیم متفکران نوین مالی استفاده نکرده اند نیز، یک میزکار در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

 

در ادامه به تشریح کلیتی از موارد ارائه شده در میز کار پرداخته می شود:

 


کاربر ویژه
در این بخش شامل دو زیر مجموعه "بسته های عضویت ویژه" و "کیف پول من" می باشد؛ در بخش "بسته های عضویت ویژه" لیست بسته های خدمات ارائه شده تیم متفکران نوین مالی به همراه توضیحی از عناوین خدمات و محصولات هربسته ارائه شده است. در بخش "کیف پول من"، هر عضو وب سایت به کلیه تراکنش های مالی کیف پول خود (اعم از میزان شارژ اولیه کیف پول، شارژ اعتبار کیف پول توسط شخص، خرید های انجام شده، هدیه های اعتباری دریافت شده و سایر رد و بدل های پولی با جزئیات آن نمایش داده می شود) دسترسی خواهد داشت.

 

مشارکت در تیم
این بخش شامل دو زیر مجموعه با عناوین "دعوت از دوستان" و "دعوت شدگان من" می باشد. بخش "دعوت از دوستان" در جهت معرفی خدمات تیم به کلیه علاقه مندان و همچنین ایجاد روحیه مشارکت در اعضاء، ،امکان دعوت از دوستان در سامانه ایجاد شده است. در این بخش، برای کلیه اعضای علاقه مند به موضوعات و خدمات ارائه شده توسط تیم، امکان دعوت از دوستانی که آدرس رایانامه (ایمیل) آن ها را دارا می باشند، به وجود آمده است. در بخش "دعوت شدگان من"، اعضایی که در بخش دعوت از دوستان، دوستان خود را دعوت کرده باشند، در این بخش لیست اسامی دوستان دعوت شده به همراه جزئیات و وضعیت شخص، برای دعوت کننده قابل نمایش می باشد. 

 


آموزش
در این بخش برای هر عضو امکان دسترسی به گزارشی تحت عنوان "دوره های من" ایجاد شده است. یک دسته از خدماتی که تیم متفکران نوین مالی ارائه داده است، دوره های آموزشی آنلاین تخصصی (مالی و حسابداری) و عمومی با ارئه گواهی نامه های معتبر در سراسر کشور می باشد. در این قسمت، سیستم به گونه ای طراحی شده که هر شخص، در صورت گذراندن دوره آموزشی، سوابق شرکت در دوره به وی نمایش داده میشود. 

 

مشاوره و پشتیبانی

این بخش شامل سه تقسیم بندی می باشد: پشتیبانی (ثبت تیکت)، تیکت های من و دانشنامه مالی و حسابداری. "ثبت تیکت"، یکی از راه های ارتباطی اعضاء با پشتیبانان، کارشناسان و مدیر وب سایت، ارسال تیکت می باشد. این سامانه امکان ارسال متن و فایل را به صورت همزمان پوشش می دهد. با ثبت تیکت و ارسال درخواست خود، در بخش بعدی (تیکت های من) قابلیت ردیابی پاسخ آن برای اعضاء فراهم می شود. در بخش "تیکت های من" امکان مشاهده لیست تیکت های ارسالی و پاسخ مربوطه به صورت یکجا و آرشیو شده همراه با جزئیات آن، در اختیار کاربر قرار میگیرد. هر تیکت که طبیعتأ در ارتباط با موضوع خاصی ایجاد شده است، در این قسمت امکان ارسال مجدد درخواست در همان حیطه برای آن نیز وجود دارد. "دانشنامه مالی و حسابداری" از دیگر خدمات تیم متفکران نوین مالی به علاقه مندان یادگیری مفاهیم مالی می باشد. در این بخش انبوهی از سوال و جواب در زمینه های مالی کسب و کار، انتخاب خدمات مالی و حسابداری، مشاوره شغلی حسابداری و مالی، آموزش و پژوهش حسابداری و مالی و در زمینه مالی و اقتصادی خانواده ارائه شده است.

 

کارجو

وب سایت "توسعه توانمندی و فرصت های شغلی مالی و حسابداری تیم متفکران نوین مالی"  در نظر دارد ضمن آموزش و مشاوره در زمینه فرصت های شغلی و مهارت های عمومی و تخصصی مالی و حسابداری، با برقراری ارتباط با صنعت، بستری برای اشتغال و ارتقاء شغلی اعضای تیم ارائه کند. گزینه "ثبت تیکت"  به کارجو این امکان را می دهد که با ثبت رایگان مهارت ها و توانمندی های ارزشمند خود در قالب رزومه ای حرفه ای، در دیدگان کارفرمایان متقاضی نیروی کار دیده شوند. وب سایت توسعه توانمندی و فرصت های شغلی مالی و حسابداری، امکانی در جهت ارسال رزومه به کارفرمای مورد علاقه خود، دارد. "پیگیری درخواست کار" از دیگر امکانات این سامانه می باشد. درواقع کارجویی که قبلأ از مسیر لیست آگهی های استخدام (فرصت های شغلی)، درخواست کار خود را داده باشد، میتواند از این گزینه جهت مشاهده نتیجه (پاسخ کارفرما) رجوع نماید.

 

کارفرما

"ثبت آگهی استخدام" و "پیگیری آگهی استخدام" دو نمونه از خدماتی است که سامانه کاریابی سایت توسعه توانمندی فرصت های شغلی در اختیار کارفرمایان گرامی قرار داده است. در صفحه "ثبت آگهی استخدام" کارفرما امکان ثبت فرصت شغلی مالی و حسابداری خود در دارا می باشد؛ که پس از ثبت فرصت شغلی، سیستم به دو صورت عمل خواهد کرد: 1) لیست فرصت های شغلی شما در اختیار کارجویان علاقه مند قرار میگیرد، آنها با ارسال درخواست، علاقه مندی شروع همکاری را به شما اعلام میکنند و پس از تایید سیستم اطلاعات اولیه کارجو در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 2) سیستم درخواست کارفرما را بررسی و به صورت هوشمند کارجویانی که مشخصاتشان مشابه با نیاز آنان باشد را به یکدیگر منطبق و در بخش "پیگیری آگهی های استخدام ثبت شده" قابل نمایش می سازد. در واقع نتیجه ارسال تقاضای کارفرما از مسیر "پیگیری آگهی استخدام" قابل نمایش می باشد.

 

آگهی
این بخش از خدمات تیم متفکران نوین مالی، از آن دسته خدماتی است که برای شرکت ها و سازمان ها (B2B) ترتیب اثر داده شده است. در این بخش امکان معرفی خدمات ارائه شده توسط بانک ها، بیمه ها، شرکت های نرم افزاری مالی و حسابداری، موسسات و شرکت های حسابداری و حسابرسی و شرکت های حقوقی مالی و حسابداری برای تمامی مخاطبان پورتال تیم متفکران نوین مالی که عمومأ شامل حسابداران گرامی و مالی چی ها و همچنین کلیه علاقه مندان و نیازمندان به دریافت خدمات مالی می باشد، فراهم گردیده است. امکان ثبت و معرفی کالا و خدمات مالی و حسابداری در زمینه های مذکور برای علاقه مندان از طریق مسیر "ثبت آگهی" میسر می باشد. در بخش "پیگیری آگهی" ... یه بخشی از محتوای ثبت آگهی در بالا به اضافه جزئیات سامانه آگهی یعنی امکاناتش مثل نمایشگاه و کلا خدماتش دیگه که بارها تولید محتوا شده. فایلش رو قبلأ ارسال کرده بودم.

 

اطلاعات شخصی
مشاهده و ویرایش اطلاعات شخصی (اطلاعاتی که هر شخص حین عضویت در پورتال تیم متفکران نوین مالی وارد سیستم نموده است) جزء حقوق اعضاء در نظر گرفته شده است. در این قسمت این امکان، به همراه تغییر کلمه عبور کاربری برای اعضاء فراهم شده است.

 

 

 

 

این صفحه در حال تکمیل می باشد...

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی
Web Analytics