تبلیغ شماره 1
بازگشت به پورتال مرکزی

قیمت طلا و ارز" و دیگر اخبار مرتبط با آن در هفته ای که گذشت را دنبال کنید.

این روزها توجه همه به طلا جلب شده بنابراین اگر کسی طلا دارد باید در حفظ آن بکوشد. اما همه مزایای مربوط به طلا در صورتی تبدیل به بهترین فرصت ها می شوند که فرد حداقل دانش وسواد مالی را در این زمینه دارا باشد. در نتیجه استفاده از این دانش افراد می توانند سرمایه و دارایی خود را حفظ نمایند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۷/۲۷

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۴۵ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۵۶۰هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و ۴۳۵ تومان است.

 

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۷/۲۶

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۳۲ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۴۶۰هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و ۱۶۶تومان است.

 

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۷/۲۴

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۳۹ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۵۵۰هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و ۲۷۲تومان است.

 

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۰/۰۷/۲۳

قیمت طلا که دیروز به بالاترین رقم یک ماه اخیر یعنی ۱۸۰۰ دلار و ۱۲ سنت رسیده بود، امروز با ۰.۰۴ درصد کاهش به ۱۷۹۵ دلار و ۲۰ سنت رسید.

 

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۷/۲۱

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۲۴ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۳۵۰هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و ۴۷ تومان است.

 

منبع خبر: تیم تولید محتوای حسمان
 
 

 

ثبت نام و عضویت میز کار

لینک های مفید

 

 

 

 

دیدگاه کاربران

اخبار مرتبط

 

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی
Web Analytics