دریافت خبرنامه و دعوت نامه
بازگشت به پورتال مرکزی

مقالات آموزشی توسعه تفکر و ارتقاء اخلاق حرفه ای

 

مهمـترین متغیر در موفقیت سازمان، اخلاق حرفه‌ای است. اخلاق حرفه ای، یک فرایند تفکر عقلانی است که هدف آن محقق کردن این امر است که در سازمان چه ارزش هایی را چه موقع باید حفظ و اشاعه نمود. حال میتوانید مطالب مورد نظر خود را در مقالات توسعه و تفکر مدیریتی که شامل روانشناسی صنعتی و سازمانی، مدیریت کسب و کار و ... می باشد، مطالعه نمایید و در این زمینه بر دانش خود بیافزایید.

 

 

 

مدیریت رفتار سازمانی

مدیریت رفتار سازمانی با به کارگیری و استفاده از حوزه‌های متعدد علمی، می‌کوشد مجموعه‌ای از مبانی اولیه رفتارشناسی فردی و رفتارشناسی در محیط سازمانی را به ما بیاموزد.

 

 

 

مدیریت کسب و کار

مدیریت می‌تواند به صورت فرآیند سازمان‌‌دهی مؤثر منابع جهت دستیابی به اهداف تعریف شود. مدیریت کسب و کار، به‌کارگیری این فرآیند در یک سازمان مشخص است. برخی از عوامل مرتبط با مدیریت کسب و کار را مطالعه کنید.

 

 

مدیریت مالی و اقتصادی

مدیریت مالی عبارتست از کاربرد اصول ومفاهیم اقتصادی برای تصمیم گیری و حل مساله. بامطالعه مقالات مدیریت مالی و اقتصادی بسیاری از آنچه را که در اقتصاد خرد و کلان می آموزید، در مطالعه اصول مدیریت مالی به کار می گیرید.

 

 

مدیریت و حسابداری مدیریت استراتژیک

مدیریت استراتژیک فعالیت‌های مربوط به بررسی، انتخاب استراتژی‌ها، اتخاذ تدابیر درون و بیرون سازمانی برای اجرای این استراتژی‌ها و کنترل فعالیت‌های انجام‌شده را در برمی‌گیرد. با نگاهی دقیق به مقالات مرتبط با آن می توان به ضرورت استفاده از مدیریت استراتژیک پی برد.

 

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی
Web Analytics