دریافت خبرنامه و دعوت نامه
بازگشت به پورتال مرکزی

مقالات آموزشی مجازی و تولید محتوا

 

تولید محتوا با کیفیت، امروزه امر مهم در موضوع سئو است که باعث می شود رتبه وبسایت به طور چشمگیری افزایش پیدا کند برای همین اکثر مدیران وبسایت ها یکی از بخش های خود را به تولید محتوا اختصاص داده اند و سعی می کنند که وبلاگ نویسان با تجربه ای را در این زمینه استخدام کنند. در ادامه مطالب بسیار کاربردی در زمینه تولید محتوا و ویژگی های یک محتوای خوب مانند تولید محتوای دیجیتال، تجارت الکترونیک و آموزش مجازی می توانید مطالعه نمایید.

 

 

 

تولید محتوای دیجیتال

تولید محتوای دیجیتال بخشی از محتوای الکترونیکی می باشد که یکی موضوعات مهم در دنیای اینترنت است و به مجموعه ای از عکس، متن و انیمیشنهای صوتی و تصویری گفته می شود که میزان یادگیری فراگیر را بالا می برد. میتوانید با مراجعه به مقالات این بخش دانش خود را در این زمینه ارتقا دهید.

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک، به معنی انجام معاملات تجاری، از طریق ابزارهای الکترونیکی است. با افزایش تعداد کاربران اینترنتی، بسیاری بر این باورند که به زودی تجارت الکترونیک به روش اصلی انجام معاملات تجاری مبدل می‌شود. حال برای موفقیت در این راستا در ادامه با این بخش همراه باشید.

 

آموزش مجازی

طرح آموزش مجازی بعد از آموزش های راه دور و استفاده روزافزون از سیستم های نرم افزاری و به ویژه اینترنت پا به عرصه سیستم های آموزشی کشورهای جهان گذاشت و امروزه در اکثر مناطق جهان در حد بسیار بالایی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی
Web Analytics