دریافت خبرنامه و دعوت نامه
بازگشت به پورتال مرکزی

 

مجموعه مقالات مالی و حسابداری

 

حسابداری زبان تجارت خوانده می‌شود زیرا از طریق تهیه گزارش‌های مالی، اطلاعات لازم را دربارهٔ واحدهای اقتصادی در اختیار اشخاص ذی‌نفع قرار می‌دهد. یکی از مبانی اساسی برای محاسبه ریسک بازار شرکت ها، استفاده از اطلاعات تولید شده توسط سیستم حسابداری است. آموزش حسابداران و شرکت موثر آنها در فراهم آوری اطلاعات مالی دقیق و قابل اعتماد و تجزیه و تحلیل این اطلاعات برای توسعه پایدار در کشور درحال توسعه اهمیت فراوانی دارد بدین منظور با مقالات مالی و حسابداری توانایی خود را بسنجید و در این زمینه به تکامل برسید.

 

 

 

خودشناسی یعنی شناختن استعدادها و امانت هایی که خدای متعال در اختیار انسان گذاشته است. اما واقعا خودشناسی چیست و چگونه حاصل می شود؟ در ادامه این مقاله به تعریف خودشناسی و همچنین روش هایی برای دستیابی به خودشناسی پرداخته است، آنها را از دست ندهید.

توسعه فردی (idp) فرآیندی اجرایی است که از طریق شناسایی و تامین نیازهای آموزشی و پرورشی فرد، مشارکت او در موفقیت سازمان متبوعش را ارتقا می‌دهد. اگر نمی‌دانید از کجا و چطور باید این روند رشد را شروع کنید، ادامه‌ی این مقاله را با دقت بیشتری بخوانید.

کاربرد علوم مهارت های هفت گانه ICDL به قدری حیاتی است که بسیاری از سازمان ها در طرح های آتی خود یکی از استراتژی های اصلی خود را به آن اختصاص داده اند. اگر شما هم علاقمند هستید این مقالات را از دست ندهید.

دانشمندان به راه‌هایی دست یافته‌اند که به واسطه آن می‌توانند در افراد سالم و در کسانی که مشکلات نورولوژیکی دارند، سطح یادگیری عمومی را بالا برده و حتی حافظه را تقویت کنند. در ادامه مقالات را مطالعه نمایید.

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی
Web Analytics