دریافت خبرنامه و دعوت نامه
بازگشت به پورتال مرکزی

 

راهنمای موفقیت در مشاغل مالی و حسابداری

 

 

برای شروع کار و موفقیت حرفه حسابداری در بازار کار، نیاز به مهارتهای تخصصی، دانش و تجربه است. حسابداری، در هر کسب و کاری بسیار حساس و مهم است. کار ساده درخواست کردن برای موفقیت مهم است. مطمئن باشید افرادی که اهل کار باشند و تجربیات و مهارتهای خوب حسابداری هم کسب کرده باشند هیچ وقت بیکار و بدون درآمد نمی مانند. در ادامه فرصت های شغلی شرکت های خصوصی و دولتی، موسسات حسابداری و ... را مشاهده نمایید.

 

 

 

شرکت های خصوصی

سازمان هایی که تحت بخش خصوصی فعالیت می کنند توسط افراد خاصی اجرا و اداره می شوند. در مقالات شرکت های خصوصی به جزئیات بیشتری از شرح وظایف این شرکت ها اشاره شده است.

 

سازمان ها و شرکت های دولتی

شرکت‌هایی که از طریق عقود اسلامی، جهت بکار انداختن سپرده‌های اشخاص نزد بانک‌ها و شرکت‌های دیگر تشکیل شده اند، شرکت دولتی محسوب می شوند. فرصت های شغلی مالی و حسابداری این شرکت ها در مقالات ادامه مطلب مشاهده نمایید.

 

موسسات حسابداری

فرصت‌های شغلی یک حسابدار بسیار گسترده است. تعداد فارغ‌التحصیلان بیکار این رشته از سایر رشته‌ها کمتر است، کشور نیز به این افراد ماهر در این رشته نیاز دارد. در ادامه با مطالعه مقالات با فرصت های شغلی حسابداری اشنا شوید.

 

سازمان حسابرسی و موسسات حسابرسی

حسابرسی و حسابداری شباهت های زیادی دارند. در واقع حسابرسان کار حسابداران را بررسی و نتیجه کار را به هیأت مدیره، سهامداران و ... گزارش می کنند. اگر می خواهید شغلی در موسسات حسابرسی داشته باشید مقالات را مطالعه کنید تا در حسابرسی ایده ال باشید.

 

دیوان محاسبات

دیوان محاسبات دادگاهی است مالی که مأمور معاینه و تفکیک محاسبات اداره مالیه می باشد، در این مقالات فرصت های شغلی دیوان محاسبات مورد تحلیل قرارگرفته است آنها را دنبال کنید.

 

سازمان امور مالیاتی

کارشناس امور مالیاتی همیشه برای دولت کار می کند مگر اینکه قصد داشته باشد از تخصص خود در حوزه دیگر مالی استفاده کند. در ادامه با وظایف ممیز مالیاتی، بازارکار و درآمد کارشناسان امور مالیاتی و تیپ های شخصیتی مناسب شغل ممیزی مالیاتی آشنا می شوید.

 

 

بانک ها، موسسات مالی و حسابداری

شغل کارمند بانک یکی از پرطرفدارترین مشاغل می باشد. این شغل مزایا و معایبی دارد که توجه به آنها برای علاقمندان به شغل کارمندی بانک لازم و ضروری است. اگر شماهم به این شغل علاقمند هستید در ادامه مقالات را دنبال کنید.

 

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی
Web Analytics