دریافت خبرنامه و دعوت نامه
بازگشت به پورتال مرکزی

 

آموزش مالی و حسابداری با سبک تفریح و سرگرمی

 

آیا شما هم جزء افرادی هستید که حداقل یک بار به فکر یادداشت کردن یا ثبت مخارج و هزینه های زندگی تان در محلی مطمئن بوده اید؟ این نشان میدهد که شما در اعماق وجودتان یک حسابدار برای زندگی شخصی خودتان هستید و قطعاً این نیاز به حسابداری در زندگی، شما را نسبت به سایرین متمایز می کند. ما حسابداری را با سبک تفریح و سرگرمی به شما آموزش می دهیم و با داستان ها و کاریکاتورهای مالی و مدیریتی و ... شما را به یادگیری علاقه مند می نماییم.

 

فرصت شغلی حسابداری

 

 

مدیریت، دنیای داستان ها و نکته هاست. در زیر، چند داستان مدیریتی جذاب و خواندنی گردآوری شده است در ادامه آنها را مطالعه نمایید.

 

 

 

مدیران خوب به استراحت میان کار معتقدند، از نظر این مدیران، گشت‌وگذار در اینترنت برای عوض شدن حال‌وهوایشان بلامانع است. دراین راستا با داستان ها و طنزهای مدیریتی همراه شوید تا روحیه کاری خود را تقویت نمایید.

 

 

 

هنرمندان می توانند برداشت های خود را در ارتباط با مباحث مدیریتی در قالب آثار هنری برای جامعه باز گو کنند. برای مثال نمونه ای از کاریکاتور های مدیریتی را به نمایش درآورده ایم تا معنای کاملتری از آن را درک کنید.

 

تماشای فیلم راه بسیار خوبی برای آموختن است. هر فیلمی به شما نشان می‌دهد که برخی افراد قبل از شما چه تجربیاتی کسب کرده‌اند. بنابراین توصیه میشود در ادامه با فیلمهای مالی و اقتصادی اشنا شوید.

 

 

 

بعد از زنگ تفریح قبلی درباره مباحث مدیریتی بد نیست این بار مروری به مباحث مالی داشته باشیم در ادامه مقالاتی گرداوری شده که مطالعه آنها را پیشنهاد میکنیم.

 

 

 

تاثیر داستان را همه می دانند به همین خاطر در ادامه این مقالات داستان هایی در زمینه مالی گرداوری شده تا شاید بر زندگی خوانندگان اثر مثبتی داشته باشد در ادامه آنها را مطالعه نمایید.

 

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی
Web Analytics