دریافت خبرنامه و دعوت نامه
بازگشت به پورتال مرکزی

 

   آیا علاقه مند به آگاهی از مباحث مالی و اقتصادی در زندگی روزمره خود هستید
 
    آیا به ارتقاء سطح سواد مالی خود فکر میکنید
 
    آیا فرصت ها و تهدیدهای بازارهای محتلف سرمایه گذاری را دنبال می کنید
 
 
    در حال حاضر، مباحث مالی و سرمایه گذاری در منابع مختلف به صورت پراکنده ارائه شده است. 
 
 
فرهیخته گرامی:
اگر علاقمند به استفاده از فرصت ها و مدیریت ریسک در بازارهای سرمایه گذاری هستید و محدودیت زمان دارید، از امروز وب سایت ها و خبرگزاری های مختلف و متعدد را اصلأ نخوانید. لحظه نگر مالی تیم متفکران به عنوان رسانه مالی و سرمایه گذاری، گزارش مستمر بازارهای سرمایه گذاری و فرصت ها و تهدیدهای بازار به صورت روزانه در بخش های لحظه نگر مالی و سرمایه گذاری را ارائه می کند.
 
 
 
 
همکار عزیز:
اگر علاقه مند به ارتقاء دانش و مهارت مالی و حسابداری خود می باشید و تغییرات قوانین و مقررات و استانداردهای حرفه ای را دنبال می کنید، سایر منابع متعدد خبری را اصلأ نخوانید. لحظه نگر مالی تیم متفکران به عنوان رسانه حسابداری مالی و سرمایه گذاری، در بخش لحظه نگر حرفه حسابداری، تغییرات قوانین، مقررات و استانداردهای حرفه ای را به صورت روزانه نشر می دهد.
 
 
 
کارفرما و کارجوی محترم:
اگر علاقه مند به توانمندسازی خود و استخدام و ماندگاری در بازار کار مالی و حسابداری را دارید، منابع مختلف را برای جستجوی بازار کار حسابداری و مالی اصلأ نخوانید. لحظه نگر مالی تیم متفکران بخشی از فعالیت تیم خود را به موضوع "کار و دانش" اختصاص داده است. در این بخش فرصت های شغلی مالی و حسابدرای تمامی استان ها قابل مشاهده می باشد.
 
 
 
 
    با لحظه نگر حسابداری، مالی و سرمایه گذاری تیم متفکران نوین مالی، به لحظه خبرها را رصد کنید.
 

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی
Web Analytics