دریافت خبرنامه و دعوت نامه
بازگشت به پورتال مرکزی

 

 

راهنمای خرید آگاهانه و قیمت موبایل و کالای دیجیتال

 

سواد مالی توانائی قضاوت آگاهانه و تصمیم گیری موثر درباره امورات مالی و مدیریت پول می باشد. مدیریت پول یکی از 4 ابعاد سواد مالی می باشد که شامل محورهای: 1. بخشش  2. سرمایه گذاری  3. پس انداز  و 4. مصرف برنامه ریزی شده (خرج/ خرید) است.  امروزه باپیشرفت تکنولوژی دستگاه های تلفن تبدیل به ابزاری شده اند که امکانات گوناگونی را در خود جای داده اند و باعث شده برندهای گوناگون باتوجه به  امکانات، نمای ظاهری، قیمت و ... به رقابت بپردازند. اگر قصد خرید یک تلفن همراه دارید در وهله اول بودجه خرید خود را مشخص نموده و سپس سعی کنید که به تناسب نیاز و احتیاجات خود گوشی مناسبی انتخاب نمایید. خرید خوب خریدی است که علاوه بر اینکه پاسخ گوی نیاز شما بوده با بودجه خرید شما نیز تناسب داشته باشد. در ادامه راهنمای خرید، انتخاب های موجود جهت خریدی بهینه ارائه شده است.

 

فرصت بهینه و راهنمای خرید / سرمایه گذاری

بنابراین هنگام خرید موبایل به عنوان یکی از کالاهای دیجیتال در بازار دیجیتال باید موارد زیر را در نظر گرفت تا خریدی آگاهانه و مناسب انجام شود:

  • بررسی نوع نیاز به موبایل برای تعیین نوع گوشی موبایل
  • بررسی گزینه های جایگزین برای موبایل برای مطمئن شدن از خرید مورد نظر
  • مطالعه راهنمای خرید موبایل برای داشتن اطلاعات لازم جهت خرید موفق
  • بررسی بودجه برای انتخاب مناسب خرید
  • مقایسه قیمت های ارائه شده در بازار در وب سایت های اینترنتی برای در دست داشتن نبض بازار  با توجه به محبوبیت وبسایت. (در این زمینه سایت های زیر پیشنهاد می گردد)

 

 

مقایسه قیمت های موجود در فروشگاه های اینترنتی:

 

فروشگاه اینترنتی: دیجی کالا

store labal

فروشگاه اینترنتی شما...؟

 

جهت درخواست تبلیغات کلیک کنید...

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی
Web Analytics